Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: title
te: శీర్షిక

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: type
te: రకము

en: User
te: వాడుకరి

en: Users
te: వాడుకరులు
