Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: type
th: ชนิด

en: User
th: ผู้ใช้

en: Users
th: ผู้ใช้
