Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: title
tr: başlık

en: Disabled
tr: Etkin Değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: type
tr: çeşit

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Start
tr: Başlangıç

en: Users
tr: Kullanıcılar
