Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: title
uk: назва

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: type
uk: тип

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Start
uk: Запуск

en: Users
uk: Користувачі

en: Stop
uk: Зупинити
