Time Track (6.x-1.1-beta2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: title
vi: tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: ID
vi: Mã

en: type
vi: loại

en: User
vi: Người dùng

en: Start
vi: Khởi động

en: Users
vi: Người dùng
