Time Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Date
af: Datum

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Page
af: Bladsy

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: Comment
af: Kommentaar

en: First day of week
af: Eerste dag van die week
