Time Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Date
gl: Data

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Sunday
gl: domingo

en: Monday
gl: luns

en: Tuesday
gl: martes

en: Wednesday
gl: mércores

en: Thursday
gl: xoves

en: Friday
gl: venres

en: Saturday
gl: sábado

en: Time
gl: Hora

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Page
gl: Páxina

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: Comment
gl: Comentario

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: First day of week
gl: Primeiro día da semana
