Time Tracker (6.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (158 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Time
nl: Tijd

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: Page
nl: Pagina

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: Comment
nl: Reactie

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Note
nl: Notitie

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Ops
nl: Handelingen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: locked
nl: vergrendeld

en: Activity
nl: Activiteit

en: First day of week
nl: Eerste dag van de week

en: Hours
nl: Uren

en: Start Time
nl: Starttijd

en: End Time
nl: Eindtijd

en: on
nl: op

en: Resume
nl: Hervatten

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Billable
nl: Factureerbaar

en: Select box
nl: Selectievakje

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een systeemleesbare notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Days of the week
nl: Dagen van de week

en: Total time
nl: Totale tijd

en: Time Entry
nl: Tijditem

en: Billed
nl: Gefactureerd

en: An offset from the current time such as "+1 day" or "-2 hours -30 minutes"
nl: Afwijking van de huidige tijd, zoals "+1 day" of "-2 hours" of "-30 minutes"

en: Note that any entries that have been entered using the <em>duration</em> method will not have start and end times saved in the database. Switching from <em>duration</em> to <em>interval</em> will not retroactively create start and end times for past time entires.
nl: Neem in acht dat tijd die is ingevoerd met de <em>tijdsduurmethode</em> geen opgeslagen start- en eindtijd heeft in de database. Het schakelen van <em>tijdsduur</em> naar <em>interval</em> zal niet alsnog start- en eindtijden aanmaken voor reeds ingevoerde tijden.

en: Collapse time entry form by default
nl: Klap tijdinvoerformulier standaard in

en: Checking this setting will collapse the time tracker time entry form by default
nl: Als u deze instelling inschakelt, dan zal het timetracker-tijdformulier standaard worden ingeklapt

en: Collapse time entry table by default
nl: Tijdinvoertabel standaard ingeklapt

en: When tracking time on nodes, checking this setting will collapse the time tracker time entry table by default
nl: Wanneer u de tijd bijhoudt op nodes, dan zal het inschakelen van de instelling ervoor zorgen dat de tijdinvoertabel van Time Tracker standaard is ingeklapt.

en: Time Tracker Time Entry Method
nl: Tijdinvoermethode van Time Tracker

en: Time Interval (Start and End Times)
nl: Tijdsinterval (start- en eindtijd)

en: Activity Name
nl: Naam van de activiteit

en: Add an activity that time can be tracked for.
nl: Voeg een activiteit toe waarvoor tijd kan worden opgenomen.

en: Activity %name Deleted
nl: Activiteit %name verwijderd

en: Time Tracker settings
nl: Tijdtrackerinstellingen

en: Track time on this content types nodes
nl: Neem tijd op voor nodes van dit inhoudstype

en: Track time on this content types nodes.
nl: Neem tijd op voor nodes van dit inhoudstype.

en: Track time on this content types comments
nl: Neem tijd op voor reacties op nodes van dit inhoudstype

en: Track time on this content types comments.
nl: Neem tijd op voor reacties op nodes van dit inhoudstype.

en: eg. 2.5 or 2:30 for two and a half hours
nl: bijv. 2.5 of 2:30 voor tweeënenhalf uur

en: A duration value exists for this time entry, but no Start and End time. <br/> Saving this entry with a Start and End time will overwrite the duration<br/> Logged Duration: <b>!duration</b>
nl: Voor dit tijditem bestaat een tijdsduur, maar geen start- en eindtijd. <br /> Als u dit item opslaat met een start- en eindtijd dan zal dit de tijdsduur overschrijven.<br /> Gelogde tijdsduur: <b>!duration</b>

en: Invalid Date Value. You must also set a date if you wish to log time
nl: Ongeldige datum. Stel ook een datum in als u tijd wil bijhouden

en: Invalid duration value. You may enter time fractions such as 1.25 or hour and minute values such as 2:30.
nl: Ongeldige tijdsduurwaarde. U mag tijdsfracties invoeren, zoals 1.25, of uur- en minuutwaardes, zoals 2:30.

en: Enter an End time, or no time at all
nl: Voer een eindtijd in of helemaal geen tijd

en: Enter a Start time, or no time at all
nl: Voer een starttijd in of helemaal geen tijd

en: Invalid interval value. Start time must come before End time
nl: Ongeldige intervalwaarde. De starttijd moet voor de eindtijd komen

en: Time Entry Recorded
nl: Opgenomen tijd

en: Time Entry Deleted
nl: Tijdinvoer verwijderd

en: Time Tracker Time Entries
nl: Tijditems van Time Tracker

en: Time logged:
nl: Gelogde tijd:

en: 1 hr | @count hrs
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 min | @count mins
nl[0]: 1 min.
nl[1]: @count min.

en: 1 minute | @count minute
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: administer time tracker
nl: time tracker beheren

en: add time tracker entries
nl: Time Tracker-items toevoegen

en: administer time entries
nl: tijditems beheren

en: Adjust time tracker settings.
nl: Time Tracker-instellingen aanpassen.

en: Edit a Time Entry
nl: een tijditem bewerken

en: Allow users to have multiple active timers at one time
nl: Sta toe dat gebruikers tegelijkertijd meerdere timers actief hebben.

en: Allow multiple timers per user.
nl: Sta meerdere timers per gebruiker toe.

en: You already have an active timer.
nl: U heeft al een actieve timer.

en: Click here to view it.
nl: Klik hier om het te bekijken.

en: Timer started
nl: Timer is gestart

en: Could not start timer
nl: Kon de timer niet starten

en: Could not stop timer
nl: Kon de timer niet stoppen

en: Timer reset
nl: Timer opnieuw ingesteld

en: Could not reset timer
nl: Kon de timer niet opnieuw instellen

en: Manual Time Entry is currently disabled
nl: Het handmatig invoeren van tijd is op dit moment uitgeschakeld

en: Use the timer to log time
nl: Gebruik de timer om tijd op te nemen

en: Could not reset timer...
nl: Kon de timer niet opnieuw instellen...

en: Your Active Timers
nl: Uw actieve timers

en: Your timer is currently active.
nl: Uw timer is op dit moment actief.

en: Your time has been entered below.  <a href="!hours_field_link">Please complete the form</a>
nl: Uw tijd is onderin voor u ingevuld. <a href="!hours_field_link">Verstuur a.u.b. het formulier</a>

en: @name has an unsaved timer entry for this ticket
nl: @name heeft een onopgeslagen tijd voor dit ticket

en: Click <em>start timer</em> to begin tracking your time
nl: Klik <em>start timer</em> om uw tijd op te nemen

en: You have no active timers at this time
nl: U heeft geen actieve timers op dit moment

en: See all active timers
nl: Alle actieve timers bekijken

en: view all timers
nl: alle timers bekijken

en: manually enter time
nl: handmatig tijd invoeren

en: administer time tracker timer
nl: Time Tracker timer beheren

en: Active Timers
nl: Actieve timers

en: Currently active time tracker timers.
nl: Actieve timers van Time Tracker.

en: Time Tracker Timer
nl: TIme Tracker-timer

en: Configuration settings for the time tracker timer.
nl: Instellingen voor de Time Tracker-timer.

en: Provides time tracking functionality nodes and comments.
nl: Biedt functies voor het bijhouden van tijd voor nodes en reacties.

en: Provides a timer function for the time tracker module.
nl: Biedt timer-functies voor de Time Tracker-module.

en: Estimated Time
nl: Geschatte tijd

en: eg. 2.5 for two and a half hours
nl: bijv. 2.5 voor tweeënenhalf uur

en:  remaining
nl:  nog over

en: over by:
nl: nog over:

en: Estimated Time:
nl: Geschatte tijd:

en: Time Logged:
nl: Gelogde tijd:

en: administer time estimate
nl: tijdinschattingen beheren

en: view time estimate entries
nl: ingeschatte tijditems weergeven

en: Time Estimate
nl: Tijdinschatting

en: Provides time estimate functionality on a casetracker project node.
nl: Biedt tijdinschattingfunctionaliteit voor een casetracker-projectnode.

en: Total hours for
nl: Totaal aantal uren voor

en: No time entered.
nl: Geen tijd ingevoerd.

en: Select a case
nl: Selecteer een zaak

en: Secret Submit
nl: Geheime indiening

en: Time spent by you on this case so far:
nl: Besteden tijd aan deze zaak tot nu toe:

en: Estimated time for this ticket:
nl: Geschatte tijd voor dit ticket:

en: Track Time On
nl: Neem tijd op voor

en: Use the format hh:mmAM/PM e.g. 12:30PM
nl: Gebruik het formaat hh:mmAM/PM, bijv: 12:30PM

en: Form submitted
nl: Formulier ingediend

en: Start time must be in the format hh:mmAM/PM e.g. 12:30PM
nl: Starttijd moet in het formaat hh:mmAM/PM zijn, bijv: 12:30PM

en: End time must be in the format hh:mmAM/PM e.g. 12:30PM
nl: Eindtijd moet in het formaat hh:mmAM/PM zijn, bijv: 12:30PM

en: Please select what you are tracking time on
nl: Selecteer a.u.b. waarvan u de tijd wilt bijhouden

en: Select a case...
nl: Selecteer een zaak...

en: administer time sheet
nl: urenregistratie beheren

en: view time sheet entries
nl: urenregistraties weergeven

en: enter time on time sheet for casetracker cases
nl: voer tijd in op urenregistratie voor casetracker-zaken

en: Time Sheet
nl: Urenregistratie

en: My Time Sheet
nl: Mijn urenregistratie

en: Configuration settings for the time tracker time sheets.
nl: Instellingen voor de urenregistraties van Time Tracker.

en: Provides time sheet functionality for extra accountability.
nl: Biedt urenregistratie-functionaliteit voor extra verantwoording.

en: Content generated from time tracker entries.
nl: Inhoud gegenereerd van time-trackeritems.

en: Time Entry ID.
nl: Tijdinvoer ID.

en: Timestamp of the Entry.
nl: Tijdstip van invoeren.

en: Notes for node-based time entries
nl: Notities voor op nodes gebaseerde tijditems

en: Is the Entry Billable?
nl: Is het item factureerbaar?

en: Relate an entry to the user who created it.
nl: Relateer een item aan de gebruiker die het heeft aangemaakt.

en: Relate an entry to a comments node.
nl: Relateer een item aan de node van de reactie.

en: Relate an entry to a comment.
nl: Relateer een item aan een reactie.

en: Relate an entry to an Activity Name.
nl: Relateer een item aan een activiteit.

en: Activity Name.
nl: Naam van de activiteit.

en: Time Estimate.
nl: Tijdinschatting.

en: Page w/Casetracker
nl: Pagina met Casetracker

en: A date in any machine readable format OR an expression representing a date relative to the current date. See Accepted Relative Values below for a list of supported expressions
nl: Een datum in een door een machine leesbaar formaat OF een uitdrukking van een datum ten opzichte van de huidige datum. Zie 'Geaccepteerde relatieve waarden' hieronder voor een lijst van ondersteunde uitdrukkingen

en: Accepted Relative Values
nl: Geaccepteerde relatieve waarden
