Time Tracker (6.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Time
os: Афон
