Time Tracker (6.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Page
sq: Faqe

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: Comment
sq: Komenti

en: locked
sq: bllokuar

en: First day of week
sq: Dita e parë e javës
