Time Tracker (6.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Time
et: Aeg

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Total
et: Kokku

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Page
et: Lehekülg

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: Comment
et: Kommentaar

en: groups
et: grupid

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Duration
et: Kestus

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: locked
et: lukustatud

en: Activity
et: Tegevus

en: First day of week
et: Nädala esimene päev

en: on
et: -

en: Locked
et: Lukus

en: Activities
et: Tegevused, eesmärgid

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
et: Kuupäev masinloetavas formaadis. Eelistatult CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.
