Time Tracker (6.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Time
gu: સમય

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: First day of week
gu: અઠવાડિયાનો પહેલો દિવસ
