Time Tracker (6.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Page
lt: Puslapis

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: Comment
lt: Komentaras

en: groups
lt: grupės

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Duration
lt: Laikas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: locked
lt: užrakinta

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: Hours
lt: Valandos

en: on
lt: -

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Select box
lt: Pasirinkimo dėžutė
