Time Tracker (6.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Page
ne: पृष्ठ

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
