Time Tracker Simple (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Start
fa: شروع

en: Note
fa: یادداشت

en: Case
fa: مورد

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Activity
fa: فعالیت
