Time Tracker Simple (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Start
he: התחלה

en: Note
he: הערות

en: Case
he: פנייה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Activity
he: פעילות

en: Time Entry Recorded
he: תיעוד זמן נרשם

en: Timer stopped at: @time
he: שעון עצר נעצר ב: @time

en: Could not stop timer
he: לא ניתן לעצור שעון עצר

en: Timer reset
he: שעון עצר אותחל

en: Could not reset timer
he: לא ניתן לאתחל שעון עצר
