Time Tracker Simple (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Start
ja: 開始

en: Note
ja: 注意

en: Case
ja: 大文字小文字

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Stop
ja: 停止

en: Activity
ja: アクティビティ
