Time Tracker Simple (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Start
lv: Sākt

en: Note
lv: Piezīme

en: Case
lv: Lieta

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Activity
lv: Aktivitāte
