Time Tracker Simple (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Start
nl: Begin

en: Note
nl: Notitie

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Activity
nl: Activiteit

en: Time Entry Recorded
nl: Opgenomen tijd

en: Timer stopped at: @time
nl: Timer is gestopt op: @time

en: Could not stop timer
nl: Kon de timer niet stoppen

en: Timer reset
nl: Timer opnieuw ingesteld

en: Could not reset timer
nl: Kon de timer niet opnieuw instellen
