Time Tracker Simple (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Start
pl: Początek

en: Note
pl: Notatka

en: Case
pl: Wielkość liter

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Activity
pl: Aktywność
