Time Tracker Simple (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Start
pt: Iniciar

en: Note
pt: Nota

en: Case
pt: Caixa

en: Defaults
pt: Padrões

en: Stop
pt: Parar

en: Activity
pt: Atividade

en: Time Tracking
pt: Contagem de Tempo

en: There is currently no content types that can be tracked track.
pt: Não há tipos de conteúdo com cronômetro ativado no momento.
