Time Tracker Simple (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Start
uk: Початок

en: Note
uk: Примітка

en: Case
uk: Регістр

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Stop
uk: Зупинити

en: Activity
uk: Активність

en: Time Tracker
uk: Слідкування за часом
