Time Tracker Simple (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Start
pt: Iniciar

en: Note
pt: Nota

en: Case
pt: Caso

en: Defaults
pt: Predefinições

en: Activity
pt: Atividade
