Timeago (6.x-2.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: ago
pl: temu

en: - None selected -
pl: - Nie wybrano -

en: Time ago
pl: Dany czas temu

en: time (HTML5 only)
pl: czas (tylko HTML5)

en: from now
pl: od teraz
