Timeline (6.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Theme
ca: Tema

en: Year
ca: Any

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Second
ca: Segon
