Timeline (6.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Icon
fr: Icône

en: Views
fr: Vues

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Theme
fr: Thème

en: Year
fr: Année

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Month
fr: Mois

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: Default height
fr: Hauteur par défaut

en: Default width
fr: Largeur par défaut

en: Hour
fr: Heure

en: Second
fr: Seconde

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Format: %time.
fr: Format : %time.
