Timeline (6.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Icon
ja: アイコン

en: Views
ja: 表示

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Theme
ja: テーマ

en: Year
ja: 年

en: Custom
ja: カスタム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Default height
ja: デフォルトの高さ

en: Default width
ja: デフォルトの横幅

en: Hour
ja: 時

en: Minute
ja: 分

en: Second
ja: 秒

en: Debug mode
ja: デバッグモード
