Timeline (6.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Year
ku: ساڵ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ
