Timeline (6.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Year
nn: År

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt

en: Second
nn: Sekund
