Timeline (6.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Icon
pl: Ikona

en: Views
pl: Widoki

en: Advanced settings
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Theme
pl: Skórka

en: Year
pl: Rok

en: Custom
pl: Własny

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Second
pl: Sekunda

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania
