Timeline (6.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Icon
pt: Ícone

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Theme
pt: Tema

en: Year
pt: Ano

en: Custom
pt: Personalizado

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Month
pt: Mês

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Default height
pt: Altura padrão

en: Default width
pt: Largura padrão

en: Hour
pt: Hora

en: Minute
pt: Minuto

en: Second
pt: Segundo

en: Format: %time.
pt: Formato: %time.
