Timeline (6.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Theme
sl: Tema

en: Year
sl: Leto

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden
