Timeline (6.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Display settings
uk: Параметри відображення

en: Icon
uk: Значок

en: Views
uk: Види

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: Theme
uk: Шаблон

en: Year
uk: Рік

en: Custom
uk: Власний

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Default height
uk: Висота за замовчуванням

en: Default width
uk: Базова ширина

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Секунда

en: Timeline
uk: Графік часу

en: The current date
uk: Поточна дата

en: Debug mode
uk: Режим налагодження
