Timeline (6.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Year
bn: বছর

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন
