Timeline (6.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Icon
da: Ikon

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Theme
da: Tema

en: Year
da: År

en: Custom
da: Tilpasset

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Default height
da: Standardhøjde

en: Default width
da: Standardbredde

en: Hour
da: Time

en: Minute
da: Minut

en: Second
da: Sekund
