Timeline (6.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Icon
fi: Ikoni

en: Views
fi: Näkymät

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Theme
fi: Teema

en: Year
fi: Vuosi

en: Custom
fi: Oma

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä
