Timeline (6.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Icon
hu: Ikon

en: Views
hu: Nézetek

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Theme
hu: Smink

en: Year
hu: Év

en: Custom
hu: Egyedi

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Default height
hu: Alaáértelmezett magasság

en: Default width
hu: Alapértelmezett szélesség

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Second
hu: Másodperc

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Format: %time.
hu: Formátum: %time.
