Timeline (6.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Icon
it: Icona

en: Views
it: Viste

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Theme
it: Tema

en: Year
it: Anno

en: Custom
it: Personalizzato

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Month
it: Mese

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: Default height
it: Altezza predefinita

en: Default width
it: Larghezza predefinita

en: Hour
it: Ora

en: Minute
it: Minuto

en: Second
it: Secondo
