Timeline (6.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Views
lv: Skati

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Theme
lv: Tēma

en: Year
lv: Gads

en: Custom
lv: Pielāgot

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde
