Timeline (6.x-2.0-beta3) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Theme
cy: Thema

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Hour
cy: Awr

en: Minute
cy: Munud

en: Second
cy: Eiliad
