Timeline (6.x-2.0-beta3) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Icon
ru: Значок

en: Views
ru: Представления

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Theme
ru: Тема

en: Year
ru: Год

en: Custom
ru: Собственная

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Default height
ru: Высота по умолчанию

en: Default width
ru: Ширина по умолчанию

en: Hour
ru: Час

en: Minute
ru: Минут

en: Second
ru: Второй

en: Debug mode
ru: Режим отладки
