Timeline (6.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Icon
sv: Ikon

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Theme
sv: Tema

en: Year
sv: År

en: Custom
sv: Anpassad

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Default height
sv: Standardhöjd

en: Default width
sv: Standardbredd

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: Second
sv: Sekund
