Timeline (6.x-2.0-beta3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Year
ta: வருடம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்
