Timeline (6.x-2.0-beta4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
