Timeline (6.x-2.0-beta4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Year
jv: Tahun

en: Custom
jv: Kostum

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Month
jv: Wulan

en: Day
jv: Dina
