Timeline (6.x-2.0-beta4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
km: កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់
