Timeline (6.x-2.0-beta4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ
