Timeline (6.x-2.0-beta4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Icon
sk: Ikona

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Year
sk: Rok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Default height
sk: Predvolená výška

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda
