Timeline (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Icon
az: İconka

en: Views
az: Görünüşlər

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Theme
az: Tema

en: Year
az: İl

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Second
az: Saniyə
