Timeline (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Icon
cs: Ikona

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Year
cs: Rok

en: Custom
cs: Vlastní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: The current date
cs: Aktuální datum
